pierwszy tydzień grudnia 2014

grudniownik

Jak widać po sporo grubszym grudniowniku w końcu udało mi się go uzupełnić i mogę pokazać wpisy z pierwszego tygodnia grudnia. Oczywiście okazało się, że tradycyjnie wybrałam za małą sprężynę i musiałam zmienić na największy rozmiar. Ciekawe czy taka da sobie z nim radę :)

A więc… ;) wpis z 2 grudnia poświęciłam mojemu ulubionemu uzależnieniu – kawie. Jak dobrze, że mamy ekspres! 3 grudnia to jedna z naszych pierwszych tegorocznych dekoracji świątecznych.
2 grudnia

2-3 grudnia

3 grudnia

3 grudnia

4 grudnia to jemioła, którą „dostałam” od mojego męża :) natomiast 5 grudnia poświęciłam prawie cały na przygotowania i pakowanie zestawów na nasze mikołajkowe warsztaty w Warszawie.

4 grudnia

4-5 grudnia

5 grudnia

6 grudnia nie zmieścił mi się jak widać na jednej stronie. Są zarówno zdjęcia z warsztatów w siedzibie Scrap&Art jak i wieczornego spaceru po mieście. A na wysuwanym tagu ukryłam opis tego fajnego dnia :)

6 grudnia

6 grudnia

6 grudnia

6 grudnia

6 grudnia

6 grudnia

6 grudnia

6 grudnia

W sobotę dokupiliśmy w Ikei brakującą część naszych lampek, więc w niedzielę w końcu je powiesiliśmy. Czekały na to od mojego pobytu w Krakowie, wyglądają pięknie! A 8 grudnia odwiedziła mnie Agata, miałam towarzystwo do kawy i nawet nie zauważyłyśmy, że spadł pierwszy porządny śnieg.

7 grudnia

7-8 grudnia

8 grudnia

8 grudnia

  • Offca

    Już nie mogę się doczekać oglądania na żywo tego cudnego albumu :)

  • <3

  • noomiy

    cudowny! :)