project life 12 – 14

Udało mi się nareszcie skończyć następnych tygodnie w moim albumie, a dzisiaj przyszły zdjęcia z ostatnich tygodni. Szkoda tylko, że cały weekend spędzę w pracy, bo chętnie bym się nimi zajęła. Tymczasem pokażę kilka kolejnych uzupełnionych koszulek.

Tydzień 12 to kolejna książka przeczytana w tym roku i wyjazd na weekend do Ani. Było dużo zdjęć, spacery, dużo kawy, wina i dobrego jedzenia (w końcu trzeba było świętować urodziny, skoro prezent przyjechał aż z Lublina :) ).
week 12

detale

detale

detale

W niedzielę wybraliśmy się na świąteczny kiermasz i konkurs palm do Lipnicy Murowanej.
week 12

detale

Tydzień 13 to tydzień przedświąteczny. Udało nam się ze wszystkim zdążyć, nawet znalazłam czas na przygotowanie świątecznych dekoracji. Bukszpan na wianek przyjechał z nami aż od Ani. Zarówno niedzielę jak i poniedziałek spędziliśmy w rodzinnym gronie. Udało nam się nawet wyjść na spacer, a niektórzy strzelali z łuku w sadzie ;)
week 13

detale

detale

detale

Tydzień 14 to spacery w towarzystwie Agnieszki i Ignacego. Jak widać ciocia bardzo lubi biegać za Ignasiem po placu zabaw :) Weekend poświęciliśmy na remont sypialni. Beżowe ściany zmieniły kolor na szary, a meble powędrowały na nowe miejsca. Jesteśmy bardzo dumni z efektów naszej weekendowej pracy. Nawet film udało nam się obejrzeć w przerwie ;)
week 14

detale

detale

  • wiesz za co podziwiam? za te puste karty. Tak mi się podobają! Piękna jest ta prostota, naprawdę! I ten alfabet z wk 13…. Chodził za mną długo i w końcu zrezygnowałam :/ teraz widzę, że to była zła decyzja :P

    • dziękuję :* ja się zastanawiałam długo nad tym alfabetem, ale koleżanki mnie przekonały i nie żałuję, że go kupiłam :) na żywo jest piękniejszy niż na zdjęciach :)

  • Ale cudne zdjęcia!

  • Kurdupel

    Świetne strony :D Nie ukrywam też, że te zdjęcia zachwycają, te rozkładówki na prawdę świetnie wyglądają :D

    • dziękuję <3 bardzo mi miło :)