project life 2015 – wrzesień

Już coraz bliżej końca podsumowania ubiegłorocznego albumu project life. Zostało mi już niewiele tygodni do pokazania :)

>> WRZESIEŃ

Tydzień 36, a raczej jego końcówka to Europejski Festiwal Smaku odbywający się wtedy w Lublinie. Było dużo pysznego jedzenia. Natomiast tydzień 37 spędziliśmy całkiem zwyczajnie, no może poza weselem, na które wybraliśmy się jako goście.
week 36&37

Tydzień 38 to przede wszystkim czwarta rocznica naszego ślubu, którą spędziliśmy bardzo romantycznie – w ikei, był obiad w ikeowej restauracji i hot-dogi na orlenie ;) Po powrocie było wielkie składanie zakupionych mebli. W tym tygodniu odesłaliśmy też na zasłużoną emeryturę nasz samochód, przejechał z nami prawie 40 000 km :) Robiliśmy też gruzińskie pierożki – chinkali, zainspirowani tymi które jedliśmy na festiwalu. W weekend odbyło się na lubelskim starym mieście Święto Młodego Cydru.
week 38

Tydzień 39 to jesienne sesje i wyjazd na zlot do Poznania. Tydzień 40 to piękny koniec sezonu ślubnego i ostatnie zbiory rzodkiewek w tym roku. Jakby bardziej udane niż poprzednie ;)
week 39&40

 • Justyna Skowron

  prześliczne!

 • Twoje wpisy są takie przejrzyste i lekkie :)

  • dziękuję :) staram się, żeby były jak najbardziej przejrzyste, bo sama własnie taki lubię oglądać najbardziej :)

 • Podoba mi się twój PL, wpisy są takie świetliste i czytelne. :)

  • dziękuję :) bardzo mi miło :)

 • Jestem zauroczona :)
  Z przyjemnością ogląda się Twoje tygodnie <3 Takie delikatne, rozświetlone.