project life 8 – 11

Czas na prawdziwie wiosenne wpisy, mimo że słonecznych dni było jak na razie malutko. Ale przyniosły mi dużo chęci do działania. Szybko nadrobiłam kolejne tygodnie w moim albumie, wysprzątałam w końcu mieszkanie i balkon. Nawet okna umyłam! ;)

Tydzień 8 i 9 to nowe roślinki i nowe krzesła w prezencie o moich rodziców, o których marzyliśmy jeszcze zanim myśleliśmy o kupieniu mieszkania :) To też sobotni wyjazd do Warszawy. Były szybkie zakupy na zlocie, pyszna kawa i na koniec przemiłe spotkanie w Ikei :) Zakupy oczywiście też. Otwarcie Ikei w Lublinie to najbardziej oczekiwane wydarzenie przyszłego roku ;)
week 8&9

detale

Tydzień 10 to przede wszystkim wyjazd do Budapesztu z Anią i Wojtkiem. Trafiła nam się piękna wiosenna pogoda, przeszliśmy pieszo ponad 60 km w trzy dni i zrobiliśmy mnóstwo zdjęć. Zjedliśmy też dużo lodów w dziwnych smakach ;)
week 10

detale

detale

detale

detale

Tanie podróżowanie ma to do siebie, że trzeba dostosowywać się nieco do terminów tanich biletów. Dlatego Ania i Wojtek wracali do domu w sobotę rano, a my mieliśmy busa dopiero wieczorem. Ostatni dzień postanowiliśmy przeznaczyć na odwiedzenie miejsc, których jeszcze nie widzieliśmy. Byliśmy w Lasku Miejskim i na Placu Bohaterów :)
week 10

detale

detale

Tydzień 11 to kilka słonecznych dni, w czasie których aż chciało się coś robić. Wysprzątałam w końcu balkon, wypiłam pierwszą w tym roku kawę na balkonie i obfotografowałam piękne tulipany od męża i kota korzystającego ze słoneczka.
week 11

detale

detale

detale

detale

  • Ania/Offca

    Cieszę się, że mogłam obejrzeć na żywo :D mam dziwne wrażenie, że mój 10. tydzień będzie wyglądał podobnie ;)

  • Justyna Skowron

    haha, słyszałam o tej ikei :D cudne fotki. I te kwiaty na ostatnich stronach <3